Sisene Registreeru

Logi sisse

Kasutajanimi *
Salasõna *
Jäta mind meelde

Loo konto

(*) tärning märgitud väljad on kohustuslikud
Ees- ja perenimi *
Kasutajanimi *
Salasõna *
Korda salasõna *
E-post *
Korda e-posti *
Captcha *
Reload Captcha

Mulla 6a
E-R 10-19
Tel. 6738 318

Kategooria: Intiimhügieenitooted
Tootja: Femmecup
Tootekood: MELUNA8189
EAN: 700153198189

Menstruaalanum (L), lilla, MeLuna

Menstruaalanum LMenstruaalanum L
Toote kirjeldus

Erinevalt hügieenisidemetest ja tampoonidest on menstruatsioonianum korduvkasutatav, mis tähendab, et tagavara ei ole vaja kaasas kanda. Korralikult hooldatuna peab menstruaaltops vastu umbes 5 aastat.

Me Luna menstruaalanum asetatakse tuppe menstruatsiooni ajal selleks, et koguda menstruaalverd. Materjal: Me Luna menstruaalanum valmistatakse kõrgekvaliteedilisest meditsiinis lubatud kunstmaterjalist (TPE) Komplektis: 1 Me Luna menstruaalanum, 1 mikrokiust kotike anuma säilitamiseks, 1 kasutusjuhend.

Menstruatsioonianum ei sisalda ei pleegitusaineid, lõhnaaineid ega vedelikku imavaid aineid. See ei avalda mõju Teie tupekeskkonnale ja seda ei ole seostatud toksilise šoki sündroomiga. Menstruaalanuma pind on sile, nii et see ei häiri tupeseinte limaskesta loomulikke puhastumis- ja kaitsefunktsioone. Me Luna ei ima sisse organismi loomulikke kaitsevedelikke ja ei erita kiude, mis võiksid kinnituda tupeseinte külge.

Kui lihtne on menstruaalanuma kasutamine?
Korralikult paigaldatuna on menstruaaltops nii mugav, et selle olemasolu võib pea unustada. Alguses nõuab paigaldamine muidugi harjutamist, aga kui kord paigaldamine selge, on see lausa hämmastavalt mugav ja lihtne. Menstruatsioonitopsi tuleb tühjendada, loputada või üle pühkida ja siis see uuesti paigaldada iga 8-12 tunni tagant, olenevalt sellest kui palju Teil menstruatsiooniverd eritub. Menstruatsiooniveri ei voola anumast välja ja kogu protsess on puhas ja mugav. Menstruaalanumat võib kasutada ohutult ka üleöö ning sportides, ujudes ja reisides.

Allergiad: 
Hügieenitoodetes sisaldavate allergeenide hulka kuuluvad pleegitusained, lõhnaained ja vedelikku imavad ained. Menstruaaltops pakub ideaalset alternatiivi selliseid allergeene sisaldavatele toodetele ja see sobib ka naistele, kes on allergilised lateksile.

Kandidoosi vähenemine:
Nii hügieenisidemed kui ka tampoonid tekitavad tupe sees ja selle ümber ebaloomulikult sooja ja niiske keskkonna, mis on ideaalseks kasvukohaks kandidoosi sümptomeid tekitavale pärmseenele. Lisaks soodustab hügieenisidemete ja tampoonide kiuline pind bakterite kasvu, menstruaalanuma sile pind aga mitte.

Menstruatsioonivere hulga mõõtmine:
Kuna menstruatsioonianum kogub vere topsi, saab sellega täpselt hinnata kaotatud vere hulka. See aga võimaldab vajadusel tõhusamat diagnoosimist, ravimite määramist ja ravi.