Sisene Registreeru

Logi sisse

Kasutajanimi *
Salasõna *
Jäta mind meelde

Loo konto

(*) tärning märgitud väljad on kohustuslikud
Ees- ja perenimi *
Kasutajanimi *
Salasõna *
Korda salasõna *
E-post *
Korda e-posti *
Captcha *
Reload Captcha

Mulla 6a
E-R 10-19
Tel. 6738 318

Kategooria: Intiimhügieenitooted
Tootja: Femmecup
Tootekood: MELUNA7922
EAN: 700153197922

Menstruaalanum (M), lilla, MeLuna

Menstruaalanum MMenstruaalanum M
Toote kirjeldus

Erinevalt hügieenisidemetest ja tampoonidest on menstruatsioonianum korduvkasutatav, mis tähendab, et tagavara ei ole vaja kaasas kanda. Korralikult hooldatuna peab menstruaaltops vastu umbes 5 aastat.

Me Luna menstruaalanum asetatakse tuppe menstruatsiooni ajal selleks, et koguda menstruaalverd. Materjal: Me Luna menstruaalanum valmistatakse kõrgekvaliteedilisest meditsiinis lubatud kunstmaterjalist (TPE) Komplektis: 1 Me Luna menstruaalanum, 1 mikrokiust kotike anuma säilitamiseks, 1 kasutusjuhend

Me Luna menstruatsioonitopsi mõõdud:
S-suurus: diameeter 38 mm, pikkus 45 mm, mahutab 23 ml vedelikku.
M-suurus: diameeter 41 mm, pikkus 48 mm, mahutab 28 ml vedelikku.

Menstruatsioonianum ei sisalda ei pleegitusaineid, lõhnaaineid ega vedelikku imavaid aineid. See ei avalda mõju Teie tupekeskkonnale ja seda ei ole seostatud toksilise šoki sündroomiga. Menstruaalanuma pind on sile, nii et see ei häiri tupeseinte limaskesta loomulikke puhastumis- ja kaitsefunktsioone. Me Luna ei ima sisse organismi loomulikke kaitsevedelikke ja ei erita kiude, mis võiksid kinnituda tupeseinte külge.

Kui lihtne on menstruaalanuma kasutamine?
Korralikult paigaldatuna on menstruaaltops nii mugav, et selle olemasolu võib pea unustada. Alguses nõuab paigaldamine muidugi harjutamist, aga kui kord paigaldamine selge, on see lausa hämmastavalt mugav ja lihtne. Menstruatsioonitopsi tuleb tühjendada, loputada või üle pühkida ja siis see uuesti paigaldada iga 8-12 tunni tagant, olenevalt sellest kui palju Teil menstruatsiooniverd eritub. Menstruatsiooniveri ei voola anumast välja ja kogu protsess on puhas ja mugav. Menstruaalanumat võib kasutada ohutult ka üleöö ning sportides, ujudes ja reisides.